3 * hvězdičkové apartmány v Kleinarl

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kleinarl. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kleinarl, kde najdeme města Wagrain, Hallmoos, Daar, Flachau a Alpendorf.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Sonnweg StarStarStar

Foto: Apartment Sonnweg
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting mountain views, Apartment Sonnweg is located in Kleinarl, 1.7 km from Champion Shuttle. The property is 1.8 km from Beginners Lift Kleinarl and 3.1 km from Bubble Shuttle.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob54 - 54 EUR za noc

2. Apartment Wiesenweg StarStarStar

Foto: Apartment Wiesenweg
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Boasting mountain views, Apartment Wiesenweg is located in Kleinarl, around 1.1 km from Champion Shuttle. The accommodation features free WiFi. The property includes a living room with a TV.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby46 - 56 EUR za noc

3. Apartment Feldweg N-506 StarStarStar

Foto: Apartment Feldweg N-506
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Apartment Feldweg N-506 is a property situated in Kleinarl near Champion Shuttle. The accommodation is 1.6 km from the Beginners Lift Kleinarl. The apartment includes 3 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and a coffee machine. A TV is available.

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi
osob67 - 83 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: